DO ČETVRTFINALA SIGURNIM TRIJUMFOM PROTIV SLAVIJE

DO ČETVRTFINALE SIGURNIM TRIJUMFOM PROTIV SLAVIJE

Proljetni dio sezone otvorili smo sigurnim trijumfom protiv Slavije (3:0) koji nam je donio plasman u četvrtfinale Kupa BiH.

U debiju novog trenera Željka Petrovića, ali u prvoj utakmici na stadionu HŠK Zrinjski nakon gotovo dva mjeseca, pitanje pobjednika bilo je odučeno već nakon osam minuta utakmice, budući da smo već na otvaranju utakmice postigli dva pogotka i pokazali da nećemo dozvoliti iznenađenje – oba pogotka postigao je Mario Ćuže.

Iako smo do kraja utakmice stvorili još puno prilika, mreža gostujuće momčadi zatresla se samo još jednom i to u devetoj minuti nastavka kada je pogodio povratnik Igor Savić.

Osim njega povratnički debi upisali su još Goran Karačić i Silvio Ilnković, dok je prve službene minute u dresu Zrinjskog dobio Argentinac Sebastian Corda. Naravno, raduje nas i povratak Hrvoja Barišića, koji je posljednju službenu utakmicu odigrao sredinom rujna protiv Posušja (0:1).

Ždrijeb četvrtfinala Kupa na rasporedu je u utorak, 13. veljače.

STRIJELCI: 1:0 – Ćuže (3′), 2:0 – Ćuže (8′), 3:0 – Savić (54′)

HŠK ZRINJSKI: Karačić, Barišić, Kiš (63′ Bradarić), Malekinušić (63′ Tičinović), Savić (63′ Ivančić), Ćuže, Jakovljević, Ilinković (63′ Ilinković), Memija (78′ Lukanić), Corda, Bilbija.

FK SLAVIJA: Sirćo, Medić, Beširević (53′ Arbinja), Popović, Čvoro (46′ Alešević), Križevac (88′ Stijepić), Vučinić, Mandić, Karić (88′ Vojković), Erić (70′ Govedarica), Tomić.