ZRINJSKI U ŠIBENIKU OSVOJIO ADRIA WINTER CUP

Zrinjski je danas u Šibeniku odigrao dvije zanimljive kontrolne utakmice u okviru Adria Winter Cupa te je ovaj turnir završio kao pobjednik.

U prvom ogledu koji se igrao 2×30 minuta Plemići su bili vrlo uvjerljivi protiv austrijske momčadi SK Austria Klagenfurt (3:0), trenutačno petoplasiranog kluba austrijske Bundeslige, uz jedan pogodak Tomislava Kiša u prvom poluvremenu i dva Marija Ćuže u nastavku, dok je druga utakmica protiv HNK Šibenik (0:0), koja se također igrala 2×30 minuta, završila bez pogodaka, ali uz našu puno bolju i dominantniju igru u kojoj smo propustili nekoliko odličnih prigoda i čak tri puta pogađali okvir vrata.

HŠK ZRINJSKI – SK AUSTRIA 3:0

Marić – Memija, Jakovljević, Barišić, Corda – Savić, Ilinković – Malekinušić, Kiš, Ćuže – Bilbija

HNK ŠIBENIK – HŠK ZRINJSKI 0:0

Karačić – Tičinovič, Magdić, Karačić, Brekalo – Zlomislić (31′ Bradarić), Ramić – Lukanić, Ivančić, Jukić – Sabljić