Trijumf protiv Igmana za povratak na minus sedam

Naš zaostatak za vodećim Borcem opet iznosi sedam bodova, a minus za liderom smanjili smo današnjim trijumfom protiv Igmana (5:0).

Nakon sporijeg otvaranja utakmice momčad Željka Petrovića povela je pogotkom Tomislava Kiša u 29. minuti utakmice – asistent je bio kapetan Nemanja Bilbija, a zatim smo do poluvremena postigli još tri pogotka preko Marija Tičinovića (32.), Bilbije iz kaznenog udarca (36.) i Matije Malekinušića koji je pogodio glavom nakon još jedne asistencije Bilbije.

U nastavku je ritam utakmice nešto pao, ali smo svejedno stvorili nekoliko prilika koje nismo uspijevali pretvoriti u pogodak te se mreža gostiju zatresala samo u 78. minuti kada je Hrvoje Barišić pogodio nakon udarca iz kuta.

Plemići se sada okreću Kup utakmici protiv Jedinstva u Bihaću, dok borbu za bodove nastavljamo u subotu gostovanjem u Modriči kod Sloge.

STRIJELCI: 1:0 – Kiš (29′) , 2:0 – Tičinović (32′) , 3:0 – Bilbija (36′, 11m) , 4:0 Malekinušić (38′), 5:0 – Barišić (78′)

HŠK ZRINJSKI: Marić, Barišić, Kiš (76′ Mulahusejnović), Malekinušić, Ramić (69′ Ivančić), Savić (60′ Zlomislić), Jakovljević, Memija, Corda (69′ Brekalo), Tičinović (60′ Jukić), Bilbija

FK IGMAN: Ćeman, Bešagić, Velić, A. Hebibović (60. K. Hebibović), Oremuš (60′ Mešić), F. Brekalo, Đorić, Bajrić, Pirić (83′ Duran), Džanković (60′ Čubrlo), Ramić (60′ Ahmetović).