Kup BiH: Zrinjski pogotkom Hrvanovića slavio u Bihaću

Prva utakmica četvrtfinala Kupa BiH odigrana danas u Bihaću završila je minimalnim trijumfom Zrinjskog, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Aldin Hrvanović.

Plemići su tako još više naglasili ulogu favorita u dvomeču protiv Jedinstva, a potvrdu plasmana u polufinale tražit ćemo u uzvratu u Mostaru za četrnaest dana.

Željko Petrović u današnjoj utakmici odlučio je izvesti kompletno izmijenjeni sastav u odnosu na nedjeljni trijumf protiv Igmana (5:0), budući da je Zrinjski krenuo s jedanaest novih igrača, a naravno da vrijedi istaći da je povratnički debi u dresu s lentom upisao Toni Šunjić.

Utakmica je odigrana u vrlo lijepom ambijentu pred četiri tisuće gledatelja, ali i po više nego teškom terenu koji je itekako otežavao igru, a pogodak odluke postignut je u završnici prvog poluvremena kada se nakon udarca iz kuta najbolje snašao Hrvanović.

Odmah nakon pogotka zatresla se i greda domaćih vrata nakon udarca Nardina Mulahusejnovića, dok iz drugog dijela vrijedi izdvojiti samo kazneni udarac domaćina iz 57. minute kada je udarac Ensara Imamagića obranio Goran Karačić.

Nova utakmica čeka nas već u subotu u Modriči, gdje će s druge strane biti FK Sloga Doboj.

STRIJELAC: 0:1 – Hrvanović (43′)

NK JEDINSTVO: Bilić, Alibegović, Stojnić (71′ Alagić), Imamagić, Jusić, Kojić, Zarić (64′ Jašarević), Smailović (82′ Husić), Guskić, Mizić (71′ Kurić), Hadrović (82′ Ibrišimović).

HŠK ZRINJSKI: Karačić, Brekalo, Ćorluka (68′ Memija), Jukić (62′ Ćuže), Zlomislić (83′ Savić), Mulahusejnović (62′ Sabljić), Hrvanović, Bradarić (68′ Ivančić), Lukanić, Šunjić, Magdić.