IZVJEŠTAJ | FK Sloga 0:2 HŠK Zrinjski

Wwin Liga BiH

HŠK Zrinjski HŠK Zrinjski 0

NK Široki Brijeg NK Široki Brijeg 2

Četiri dana nakon što smo trijumfom (3:0) u Mostaru izborili plasman u finale Kupa BiH, Zrinjski je danas odigrao novu utakmicu protiv Sloge, već četvrtu u nastavku sezone i treću u Modriči.

Nakon dva remija – prvo onog prvenstvenog (1:1), a zatim i onog u prvoj utakmici polufinala Kupa (0:0), danas smo trijumfom 2:0 napokon došli do sva tri boda s kojima smo zaostatak za vodećim Borcem smanjili na četiri boda, a hoćemo li na istom minusu ostati i nakon epiloga ovog kola bit će poznato nakon večerašnjeg gostovanja lidera na Koševu.

Slično kao što je bio slučaj i u prethodnim utakmicama u Modriči, opet smo gledali dosta tvrdu utakmicu bez puno prilika, a do prednosti smo stigli u 54. minuti kada je naš kapetan Nemanja Bilbija pogodio glavom nakon ubačaja Antonija Ivančića iz kuta.

U 77. minuti Bilbija je postigao svoj drugi pogodak na utakmici, ovog puta iz kaznenog udarca nakon što je oboren Matija Malekinušić, a do kraja utakmice mreže su mirovale.

U sljedećem kolu čeka nas domaći izazov protiv Sarajeva.