IZVJEŠTAJ | NK GOŠK 1:4 HŠK Zrinjski

Wwin liga BiH

NK GOŠK NK GOŠK 1

HŠK Zrinjski HŠK Zrinjski 4

Zrinjski je i nakon devete utakmice u posljednjem krugu prvenstva ostao na stopostotnom učinku, a novi trijumf upisali smo večeras na gostovanju u Gabeli gdje smo pobijedili GOŠK rezultatom 4:1.

Ovom pobjedom ostali smo na pet bodova zaostatka iza vodećeg Borca, a iako naši izgledi za obranom naslova dva kola prije kraja nisu veliki, momčad Željka Petrovića ipak je potvrdila da se  nema namjeru predati.

Iako smo u prvom poluvremenu bili puno bolji protivnik, mreže su u prvom poluvremenu mirovale, ali zato su gledatelji u nastavku vidjeli čak pet pogodaka.

Mrežu Gabeljana u četvrtoj minuti nastavka načeo je Mario Ćuže, isti igrač dvije minute kasnije pogodio je nakon dodavanja Besarta Abdurahimija, a pitanje pobjednika odlučeno je u 61. minuti kada je Tomislav Kiš pogodio s vrha kaznenog prostora nakon dodavanja Josipa Jukića.

GOŠK je u 65. minuti uspio smanjiti prednost pogotkom Josipa Miličevića, dok je konačnih 4:1 postavio Jukić u 90. minuti pogodivši glavom nakon još jedne asistencije Abdurahimija.

U posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone Zrinjski će u sljedećem kolu ugostiti FK Tuzla City, nakon čega nas u Banjoj Luci čeka uzvrat finala Kupa BiH protiv Borca.