Zrinjski preko Svatovca do osmine finala Kupa

Plasman u osminu finala Kupa BiH izborili smo trijumfom protiv Svatovca (2:1) na gostovanju u Poljicu.

Iako je s druge strane bio član Druge lige Federacije BiH, odnosno protivnik iz trećeg ranga natjecanja, ulogu favorita ipak nismo opravdali tako lako kako se očekivalo.

Naime, Svatovac je pružio više nego dobar otpor u prvih 45 minuta, tako da smo obranu domaćina prvi put probili tek u 57. minuti kada je Anes Mašić dobro reagirao nakon ubačaja Damira Zlomislića. Dolphin’s Pearl Classic – zabavite se i osvojite pravi novac u online casinima: https://casinoigre-online.com/dolphins-pearl-classic/

Pobjedu je potvrdio isti igrač pogotkom u 88. minuti, dok je Svatovac poraz uspio ublažiti pogotkom Ibrahima Husejnovića u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Utakmice osmine finala na programu su 27. listopada.

SVATOVAC – ZRINJSKI 1:2

Strijelci: 0:1 – Mašić (57.), 0:2 – Mašić (88.), 1:2 – Husejnović (90.)

SVATOVAC: Čizmić, Okačić (75′ Salihović), Hasanović, Kukić, Demirović, Krajišnik, Bećirović, Saburović, Tursunović (68′ Nurić), Nukić, Husejnović.

ZRINJSKI: Soldo, Čoko, Zlomislić (70′ Savić), Tešija (70′ Bašić), Malekinušić (46′ Jukić), Mašić (90′ Vazda), Gadže (46′ Sabljić), Jakovljević, Memija, Magdić, Šipovac.