Kadeti pobjedili, a juniori izgubili u susretima protiv FK Slobode

KADETI: HŠK ZRINJSKI 2:1 FK SLOBODA

U okviri Omladinske Premijer lige BiH u nogometu danas su se u Mostaru sastali kadeti HŠK Zrinjski i FK Sloboda.

Nakon odlične utakmice pobjedu su slavili mladi Plemići rezultatom 2:1.

Strijelci za Zrinjski bili su Stanić u 40, i Domgjonaj u 77.minuti utakmice.

Za Slobodu pogodak je postigao Kapidžić u 46. minuti.

Mladi Plemići nastupili su u sljedećem sastavu: Butigan Marin, Perić Renato, Krešić Miro, Radoš Josip, Krešić Ivor, Savić Igor, Cvitanović Luka, Cigelj Bruno, Stanić Kristijan, Božić Mateo, Mandžuka Iris; još su igrali; Šunjić Toni, Beljo Vinko, Bubalo Blago, Miličević Marin, Domgjonaj Leonardo.

 
 
KlubUPNI+:-+/-
1
FK SARAJEVO
16
12
2
2
44: 7
37
38
2
FK ŽELJEZNIČAR(-1)
15
10
5
0
33: 9
24
35
3
FK SLOBODA TUZLA
16
9
4
3
35: 21
14
31
4
HŠK ZRINJSKI
16
9
3
4
31: 17
14
30
5
NK ŠIROKI BRIJEG
16
7
5
4
39: 18
21
26
6
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
16
7
3
6
17: 20
-3
24
7
FK OLIMPIC(-1)
15
4
4
7
19: 19
0
16
8
FK RADNIK(-1)
15
5
1
9
18: 37
-19
16
9
NK ČELIK
16
4
2
10
19: 42
-23
14
10
NK METALLEGHE-BSI JAJCE(-1)
15
3
3
9
14: 33
-19
12
11
FK KRUPA KRUPA NA VRBASU(-1)
15
3
2
10
9: 23
-14
11
12
NK VITEZ (-1)
15
2
2
11
10: 42
-32
8

JUNIORI: HŠK ZRINJSKI 3:4 FK SLOBODA

Nakon kadeta sastali su se juniori HŠK Zrinjski i FK Sloboda. Zrinjski je imao prednost 2:0 i 3:2, ali su gosti uspjeli preokrenuti rezultat i slaviti 3:4.

Strijelci za HŠK Zrinjski bili su Albijanić 2 i Bošnjak, a za goste Kurtalić 2, Ahmetović i Hrnjić.

Mladi Plemići nastupili su u sljedećem sastavu: Franjo Bubalo, Ivan Šetka, Nikola Šunjić, Ivan Bošnjak, Teo Rozić, Ante Krstanović, Milorad Albijanić, Srđan Vulić, Marijan Ćavar, Ante Ljubić, Tomislav Pehar  još su igrali; Tomislav Batinić, Marko Džida,Đani Fejzić.

  
Klub
UPNI+ : -+/-Bodovi
1
FK SARAJEVO
16
12
1
3
53: 10
43
37
2
FK ŽELJEZNIČAR(-1)
15
12
1
2
40: 10
30
37
3
FK SLOBODA TUZLA
16
12
1
3
38: 12
26
37
4
NK ŠIROKI BRIJEG
16
10
3
3
47: 13
34
33
5
HŠK ZRINJSKI
16
9
0
7
33: 29
4
27
6
FK RADNIK(-1)
15
8
2
5
24: 20
4
26
7
FK KRUPA KRUPA NA VRBASU
16
6
2
8
14: 25
-11
20
8
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
16
5
3
8
18: 28
-10
18
9
NK VITEZ (-1)
15
4
2
9
11: 27
-16
14
10
NK ČELIK
16
2
3
11
14: 33
-19
9
11
FK OLIMPIC
16
2
1
13
18: 47
-29
7
12
NK METALLEGHE-BSI JAJCE(-1)
15
2
1
12
13: 69
-56
7

 

JoomShaper