Donosimo Vam pregled rezultata nogometaša HŠK Zrinjski proteklog vikenda

PREMIJER LIGA BiH U-19:

JUNIORI: NK ŠIROKI BRIJEG 3:1 HŠK ZRINJSKI (BLAŽ BOŠKOVIĆ 80')
HŠK ZRINJSKI: Matko Milović, Janković Leo, Čoko Gabrijel, Tuka Simon, Karić Bakir, Krešić Ivor, Savić Igor (K), Bošković Blaž, Mašić Anes, Jovanović Luka, Stanić Kristijan; još su igrali: Ramljak Mateo, Lovrić Luciano, Domgjonaj Leonardo.

PREMIJER LIGA BiH U-17:

KADETI: HŠK ZRINJSKI 2:0 FK KRUPA (AHMED ŠKEMBIĆ 6',NIKŠA ŠILIĆ 17')
HŠK ZRINJSKI: Pehar Tomislav (V), Šuta Riad, Bošnjak Patrik (K), Vrljić Ante, Knežević Paolo, Jozić Marko, Škembić Ahmed, Tiro Semir, Mihalj Ivan, Bašić Ivan, Šilić Nikša; još su igrali: Vrankić Ivan, Đogić Đorđe, Mičeta Robert, Dolić Ivan, Aničić Ilija.

PREMIJER LIGA BiH U-15:

PIONIRI: HŠK ZRINJSKI 1:1 FK KRUPA ( MIRKO ČULE 63')
HŠK ZRINJSKI: Pandža Luka (V), Kudić Mario, Zovko Antonio, Čule Mirko (K), Pandža Filip, Rotim Matija, Glavina Marko, Blažević Mladen, Šakota Matej, Stanković Zoran, Milićević Petar; još su igrali: Zovko Luka, Mandić Marko, Mikulić Petar, Vazgeč Saša.

PRVA LIGA HNK/Ž:

PREDPIONIRI: HŠK ZRINJSKI 5:0 HNK ČAPLJINA (ROKO VUČIĆ, DENI PAPAC, LUKA KNEZOVIĆ, LUKA ODAK I KREŠO GLAMUZINA)
HŠK ZRINJSKI: Kvesić Marino (V), Vučić Roko, Filipović Borna, Vučić Borna, Cvitković Luka, Glamuzina Krešimir (K), Papac Deni, Bitići Fabijan, Arapović Antonio, Petrović Josip, Odak Luka; još su igrali: Koso Leon (V), Šakota Filip, Sesar Zvonimir, Knezović Luka, Jozić Dario.

PRVA LIGA HNK/Ž:

PIONIRI: HŠK ZRINJSKI 3:1 HNK ČAPLJINA (MARINO CVITKOVIĆ, IVAN KOLOBARIĆ I DAMIR MARIĆ)
Drljan Miloš (V), Cvitković Marino, Bošnjak Nikica, Cipetić Antonio, Brajković Robert, Marinčić David, Marić Zvonimir, Mikulić Marko, Rozić Petar, Marić Damir, Martinović Filip (K), još su igrali: Perić Marko (V), Peko Emanuel, Kolobarić Ivan, Marić Karlo.

TURNIRU POSUŠJE 2018. (GODIŠTE 2008.)

UTAKMICE U GRUPI:
HNK GRUDE 2:1 HŠK ZRINJSKI
NK ŠIROKI BRIJEG II 0:7 HŠK ZRINJSKI 
HŠK ZRINJSKI 2:0 NK IMOTSKI

1/4 FINALE: NK ŠIROKI BRIJEG 1:2 HŠK ZRINJSKI 
1/2 FINALE: HŠK ZRINJSKI 1:1 FK LEOTAR: nakon izvođenja jedanaesteraca više sreće imali su mali Plemići koji su se plasirali u finale.

FINALE: HŠK ZRINJSKI 5:0 HNK CIBALIA

HŠK ZRINSJKI 2008. GODIŠTE ZAUZEO JE NA KRAJU DRUGO MJESTO NA TURNIRU POSUŠJE 2018.

TURNIRU POSUŠJE 2018. (GODIŠTE 2009.)

UTAKMICE U GRUPI:
HNK SLOGA LJUBUŠKI 0:4 HŠK ZRINJSKI
NK ŠIROKI BRIJEG 2:0 HŠK ZRINJSKI

1/4 FINALE: HNK TOMISLAV 0:3 HŠK ZRINJSKI
½ FINALE: ŠN AS MEĐUGORJE 4:2 HŠK ZRINJSKI 

ZA TREĆE MJESTO: HŠK POSUŠJE 3:0 HŠK ZRINJSKI

HŠK ZRINSJKI 2009. GODIŠTE ZAUZEO JE NA KRAJU ČETVRTO MJESTO NA TURNIRU POSUŠJE 2018.

JoomShaper