Odigrani susreti !hej lige

U nedjelju na pomoćnom terenu stadiona HŠK Zrinjski odigrani su susreti !hej lige. Mladi Plemići odigrali su tri utakmice i zabilježili sljedeće rezultate: 

HŠK ZRINJSKI II  – FK VELEŽ NEVESINJE 0:1

NK SLOGA LJUBUŠKI – HŠK ZRINJSKI II 1:0

ŠN LIMAČI ČAPLJINA – HŠK ZRINJSKI 0:5

Rezultati ostalih utakmica bili su: 

NK CIM - HNK ČAPLJINA 1:3; HNK POSUŠJE - HNK BRANITELJ 4:0; MAS MOSTAR – FK LEOTAR 0:4; HNK ČAPLJINA - FK VELEŽ NEVESINJE 0:3; NK SLOGA LJUBUŠKI – HNK ČAPLJINA 5:1; FK LEOTAR – NK CIM 5:0; HNK BRANITELJ – MAS MOSTAR 0:0; HNK TOMISLAV – ŠN LIMAČI ČAPLJINA 3:3; FK LEOTAR – HNK POSUŠJE 0:3; HNK TOMISLAV – NK BROTNJO 0:3; NK BROTNJO – NK SLOGA LJUBUŠKI 0:0.

Igrač kola !hej lige bio je Ivan Adžić iz kluba FK Velež Nevesinje.

Tabela nakon odigranih susreta u nedjelju izgleda ovako:

RB.

KLUB

BR.UTAKM.

 POBJEDA

  NERIJ.

  IZGUBLJ.

GOL RAZLIKA

BODOVI

1.

HŠK Zrinjski Mostar

19

16

1

2

57:10

49

2.

FK Leotar Trebinje

21

15

1

5

65:26

46

3.

ŠN Limači Čapljina

19

13

2

4

57:23

41

4.

NK Međugorje

15

13

1

1

33:8

40

5.

HŠK Posušje

19

11

2

6

43:23

35

6.

HNK Tomislav

20

10

4

6

53:32

34

7.

HŠK Zrinjski II Mostar

19

10

2

7

53:20

32

8.

FK Velež Nevesinje

20

9

5

6

31:18

32

9.

NK Brotnjo Čitluk

17

8

2

7

29:21

26

10.

FK Velež Mostar

15

8

1

6

22:28

25

11.

NK Sloga Ljubuški

18

7

4

7

32:25

25

12.

HNK Čapljina

20

4

2

14

21:56

14

13.

HNK Branitelj

19

2

3

13

20:56

9

14.

ŠF Mas Mostar

15

1

2

12

          9:47

5

15.

NK Cim

17

1

1

15

10:59

4

16.

FK Mladost Gacko

15

0

0

15

          0:77

 0

Prvi na lisit strijelaca s 23 postignuta pogotka nalazi se Filip Šakota iz HŠK Zrinjski, a lista strijelaca izgleda ovako:

R.B.

Ime i prezime

B.R. Postignutih golova

Naziv kluba

1.       

Šakota Filip

 23

HŠK Zrinjski II

2.        

Popović Goran

18

FK Leotar

3.        

Perić Adrijan

15

NK Brotnjo

4.        

Knezović Luka

14

HŠK Zrinjski

5.        

Gudelj Stefan

13

FK Leotar

6.        

Prljević Frane

13

HNK Tomislav

7.        

Ivanković Rino

13

HŠK Zrinjski

8.        

Sušak Ante

11

HŠK Zrinjski

9.        

Sušilović Mile

11

HNK Tomislav

10.    

Brekalo Marko

10

NK Sloga Ljubuški

11.    

Glogovac Matija

10

FK Leotar

12.    

Granić Krešo

10

NK Sloga Ljubuški

JoomShaper