Remi protiv Slovenaca: Zrinjski – Koper 0:0

Nakon pobjeda protiv prvoligaša iz Srbije i Češke, Mladosti (2:0) i Hradec Kralovea (3:1), naša momčad danas je u Medulinu imala novu provjeru.

Plemiće je testirao slovenski prvoligaš FC Koper, a utakmica se igrala na terenu broj 4 pored hotela Park Plaza Belvedere.

U današnjem ogledu ofenzivno nismo bili na razini kao u prve dvije utakmice u Istri, a kako niti Koper nije bio pretjerano opasan u fazi napada, remi bez pogodaka bio je najrealniji ishod.

Prvo poluvrijeme: Bandić, Blaić, Bogdanović, Katanec, Kukoč, Jamak, Tomić, Jović, Bilbija, Filipović, Mešanović

Drugo poluvrijeme: Vasilj, Barić, Jakovljević, Lučić, Stojkić, Petrak, Tomić (od 60. Jamak) Kobiljar (od 80. Jović), Peko, Kajkut, Mrkaić