Treći mjesec bez poraza: Olimpic - Zrinjski 0:5

Tri mjeseca za redom naš klub ne zna za poraz.

Listopad je zaključen pobjedom nad sarajevskim Olimpicom, na stadionu Otoka bilo je 0:5, pa je Zrinjski povećao svoju prednost nad pratiteljima.

Plemići su od starta utakmice pokazali da žele isključivo pobjedu, a nakon par prilika Mešanović postiže prekrasan pogodak škaricama u 12. minuti.

Na 2:0 povisio je Stojanović u 27. minuti, a samo tri minute kasnije Bilbija je pogodio za veliku prednost aktualnog prvaka.

Krajnji rezultat postavio je Ognjen Todorović golovima u 49. i 58. minuti.

Strijelci: 0:1 - Mešanović (12.); 0:2 - Stojanović (27.); 0:3 -  Bilbija (30.); 0:4 - Todorović (49.); 0:5 - Todorović (58.)

Olimpic: Bandović, Regoje, Isić, Lelić, Mašić, Milović (od 47. Vrdoljak), Zolj (od 47. Plakalo), Mahović, Karić, Hadžić (od 66. Osmanović), Kobiljar

Trener: Dragan Radović

Zrinjski: Kozić, Čolić, Katanec, Radeljić, Stojanović, Petrak (od 58. Pehar), Tomić (od 70. Miketek), Peko, Bilbija, Todorović (od 76. Jović), Mešanović

Trener: Vinko Marinović